/*--paysera--*/

Jūsų grožiui ir sveikatai maisto papildai

Sveiki užsukę į mūsų tinklalapį!

Jei jau esate čia, turbūt domitės, kaip galite padėti sau ir savo artimiesiems visus metus išlikti sveikiems, žvaliems ir trykštantiems energija.
Skaudantys sąnariai? Lūžinėjantys plaukai ir nagai? Nuolatinis peršalimas? Kamuojančios širdies ligos? Bendras organizmo išsekimas? Peržiūrėkite mūsų maisto papildų sąrašą – tikrai rasite sau tinkamą.
Kodėl siūlome maisto papildus įsigyti iš mūsų, o ne ieškoti vaistinėse? Nes taip paprasčiau ir, dažniausiai, pigiau. Jums nereikės eiti į vaistinę, stovėti eilėje, skubėti tariantis su vaistininku, girdint už jūsų nekantraujančių žmonių šurmulį, nes šioje svetainėje jūs rasite išsamius papildų aprašymus, tikslią jų sudėtį, vartojimo būdą.
Išsirinkite ko jums reikia. Užsisakykite. O mes pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą!
Mes už tai, kad viskas būtų greičiau ir paprasčiau!

PRISTATYMAS Į PASIRINKTĄ VIETĄ

Jūsų pristatymą įvykdys AB “Lietuvos paštas”. Pristatymo kaina yra įskaičiuojama į bendrą užsakymo sumą. Galite pasirinkti vieną iš trijų, Jums patogiausią pristatymo būdą:


1) Jeigu padarėte užsakymą iki 13:00 val.,ir apmokėjote į mūsų pateiktą sąskaitą:

Saskaita LT44 7300 0101 2272 1918
“Swedbank” AB,BIC – HABALT22,

 tada gausite siuntą sekančią dieną atsiimant pašte.Siuntos nr. mes atsiųsime sms žinute į Jūsų nurodytą tel. Atsiuntimas Jums kainuos 2.00 eur., kada apmokate į krepšelį.

2) Jei norite gauti siuntą į namus ir jeigu padarėte užsakymą iki 13-00 val.,ir apmokėjote į mūsų pateiktą sąskaitą, tada kurjeris sekančią dieną pristatys suruoštą užsakymą Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvos teritorijoje, į bet kurį miestą ar miestelį, tad mėgstamus produktus galėsite išbandyti net neišėję iš savo namų. Toks pristatymas į namus kainuoja tik 3.00 EUR.

3) Pristatymas už Lietuvos ribų yra vykdomas  pagal Lietuvos pašto kainoraštį. Pristatymo mokestis priklauso nuo to, į kurią šalį yra siunčiami produktai bei nuo siuntos svorio (Pristatymas i Anglija kainuoja apie ~ 8-10 Eur. (priklausomai nuo storio ir svorio)). Galbūt jau atrodo, kad tai bus itin didelė suma, bet www.fitopreparatai-kordicepsas.lt užtikrina, kad net ir su pristatymo mokesčiu pateikiami produktai kainuos mažiau nei šiuo metu Jūsų gyvenamojoje šalyje!

Pristatymas atsiimant mūsų biure.
Jei gyvenate Klaipėdoje ar Klapėdos teritorijoje, o galbūt nenorite laukti 2 – 3 dienas, kol iki Jūsų atvyks kurjeris, prekes galite atsiimti:
(Atsiimdami pasirinktus produktus nurodytu adresu – nemokėsite jokio papildomo mokesčio!)

Jei iškilo kokių papildomų rūpesčių, Jūs visada galite kreiptis į mus šiais būdais:

Paskambinę telefonais:

+(370) 61864849

+(370) 60303719

Atsiųsdami pranešimą elektroniniu paštu:
info@fitopreparatai-kordicepsas.lt

Klaipėda.Taikos pr.28,Vėtrungė
4 aukštas, 419 kabinetas

Dirbame darbo dienomis nuo 10 – 17 val.

+(370) 61864849

+(370) 60303719

Mūsų rekvizitai:
UAB “HAO GANG Baltic”
Įmonės kodas 302521574

Saskaita LT44 7300 0101 2272 1918
“Swedbank” AB,BIC – HABALT22

Jeigu jums iškilo klausimų,tai mes visada,bet kokiu laiku atsakysime ir suteiksime konsulaciją šiomis ryšio priemonėmis:

1.elek.paštų  info@fitopreparatai-kordicepsas.lt

2.tel. +(370) 61864849, +(370) 60303719

santegra usa - unique dietary supplements products

Maisto papildas įmonių Santegra ® padeda kompensuoti gyvybiškai medžiagų trūkumas, yra puiki priemonė stiprinti organizmą. Jų pagrindinis privalumas yra tas, kad jie yra labai veiksmingos, nėra priklausomybę, iš esmės nėra kontraindikacijų. Įmonė didžiuojasi unikaliu formulė sukurta su naujausiais pasiekimais šiuolaikinio mokslo ir tradicinių ilgaamžė patirtis naudojant vaistiniai augalai. Šiuolaikinės technologijos gamybos biologiškai aktyvių priedų Santegra ® leidžia maksimaliai išlaikyti visas savo naudingas savybes.

Įmonės produkcija Santegra ® yra suskirstyti pagal penkias kategorijas kryptis:

1. Esenza – produktai, gryninti įstaiga. Valymas kūno – pirmasis ir svarbiausias žingsnis siekiant išlaikyti puiki savijauta ir sveikatos skatinimo.

2. Formatu – Išimtinė formulė bendrovių įvairių ligų prevenciją, stiprinant kūno ir išlaikyti sveikatą.

3. Classique – puikus natūralių produktų, dėl unikalių senus receptus kartu su naujausia Nutraceuticals.

4. Pirmasis pasirinkimas – «vaistinėlė” – produktai, reikalingi kiekvienos Už saugų ir veiksmingą greitosios pagalbos namuose.

5. Prescripta – labiausiai galingas ir efektyvus formulė su kūrimo, kuriose buvo naudojamas pagal naujausius mokslinius pasiekimus, unikalūs ingredientai ir naujausios technologijos.